Miresevini ne forumin e ri

Komunikime nga stafi

Miresevini ne forumin e ri

PostPosted by admin » Mon Oct 31, 2016 3:24 pm

:P pershendetje inernaut, ne mes te oqeanit te webit mberritet ne ishullin e forumit te enderrave online.

enderrat = enderr@ prandja ketu mund te diskoutoni mbi gjithcka qe ju te doni, shprehni mendimet dhe idete tuaja pavaresisht se cfare jane ato.
User avatar
admin
Site Admin
 
Posts: 3
Joined: Mon Oct 31, 2016 3:24 pm

Return to Nga stafi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron